Jennifer Lawrence asi fakt chodí s tímhle blbečkem v šále
Všechno už je zase na hovno, jdeme po jednačtyřicáté tenhle měsíc spáchat sebevraždu.

Znáte ten zničující pocit, když vidíte svoji bývalou s jiným chlapem? My určitě ano. Dneska ráno jsme viděli, že se ta píchlá nafukovací panna, kterou jsme minulou středu nechali u popelnic, tahá s místním bezdomovcem Olinem. Vždycky jsme věděli, že má na lepší než my, ale stejně to u srdíčka zabolí, když vidíme, jak ji Olin nakládá na svojí posteli z kartonových krabic v parku přes ulici. Každopádně si zkuste takový šok vynásobit desetkrát a vyjde vám zhruba to, co jsme pocítili, když jsme viděli chlapa s naší budoucí ženou Jennifer Lawrence.

Jennifer Lawrence asi fakt chodí s tímhle blbečkem v šále (Foto: Getty Images)

Nejdřív nám na tom nepřišlo nic tak zavádějícího, ale pak jsme si přečetli, že naše modla, kvůli které už jsme tolikrát museli vyměňovat semenem potřísněnou klávesnici, chodí s touhle hipster verzí Steva Jobse už asi rok. Aby toho nebylo málo ještě se na fotce tváří tak, jako by věděl, že se díváme a vysmíval se nám. Z duše ho nenávidíme i s tou jeho debilní šálou!

Jennifer Lawrence asi fakt chodí s tímhle blbečkem v šále (Foto: Getty Images)

Teď upřímně nevíme, jestli dát dřív na internet fotku, kde jsme s naší uklízečkou, které jsme kolem krku uvázali starý pionýrský šátek a která z dálky vypadá trochu jako Zuzana Paroubková a doufat, že bude Jennifer žárlit nebo jít zase v opilosti pomočit Olinovi jeho kartonovou postel. Prosíme poraďte nám, duševní zdraví je to jediné, co máme.